Dialektinė elgesio terapija Vilniaus Psichologijos Centras

Vilniaus Psichologijos Centras

Vieta: Pylimo g. 2, 2a., Vilnius.

Patekimo kelias: kandidatai gali registruotis į DET programą rašydami į info@vilniauspsichologai.lt arba skambindami nr. +370 (6) 87 28 696

Pirmasis žingsnis yra orientacinė konsultacija (kartais prireikia keleto) su grupę kuruojančiu specialistu. Konsultacijos metu išsiaiškinami kandidato tikslai, lūkesčiai, galimybės įsipareigoti ir pasiryžimas dalyvauti programoje. Orientacinė konsultacija yra skirta tiek kandidatą supažindinti su DET programos specifika, tiek susipažinti su pačiu kandidatu.

Trukmė: neribota

Dienotvarkė, įsipareigojimai: įgūdžių lavinimo grupė vyksta 1k/sav., antradieniais 18.30 – 20.00 val. Grupė vyksta Pylimo g. 2, 2a., Vilnius. 

 Programos turinys: 15min – Dėmesingas įsisąmoninimas (angl. Mindfulness). Kiekviena grupė prasidės nuo 15min dėmesingo įsisąmoninimo pratimo, kuris kaskart vis kitoks. 30min – Tarpusavio pasidalinimas. Tai yra laikas skirtas tarpusavio pasidalinimui apie svarbius asmeninius savaitės įvykius. 45min – Įgūdžių aptarimas. Dialektinė elgesio terapija pasižymi praktiškų pratimų gausa, kurie padeda tobulinti sąmoningumą, būtent apie išmoktų įgūdžių pritaikymą ir kalbėsime šiuo konsultacijos metu.  

 Apmokėjimas: grupės kaina – 25 Eur, orientacinė konsultacija – 35 Eur.