Dialektinė elgesio terapija Nerimo klinikos komanda

Nerimo klinikos komanda

Vieta, adresas: Kalvarijų g. 2, Vilnius, +370 687 90986 

Patekimo kelias: kandidatai gali registruotis į DET programą rašydami į info@nerimoklinika.lt arba skambindami nr. +370 687 90986. Sudaromas laukiančiųjų sąrašas ir artėjant grupės datai, su kiekvienu iš kandidatų susisiekiama ir suderinamas pirminės – įvadinės konsultacijos laikas. Konsultacijoje aptariami asmeniniai kandidato tikslai, lūkesčiai, galimybės įsipareigoti ir pasiryžimas dalyvauti programoje bent 6 savaites.

Trukmė: 12 savaičių.

Dienotvarkė, įsipareigojimai: įgūdžių lavinimo grupė vyksta 1k/sav., ketvirtadieniais 17:30 – 19:00. Grupė vyksta nuotoliu. Grupės metu dalyviai privalo būti su įjungtomis vaizdo kameromis. Klientai įsipareigoja dalyvauti grupėje bent 6 savaites, atlikti namų darbus ir pildyti dienoraščio kortelę. Būtina sąlyga – jeigu klientas yra ilgalaikėje psichoterapijoje, turi stabdyti darbą su specialistu kol dalyvauja DET programoje.

Programos turinys: Dėmesingumo įgūdžiai (3 sav.), įtampos valdymo įgūdžiai (2 sav.), jausmų reguliacijos įgūdžiai (4 sav.), bendravimo įgūdžiai (3 sav.). 1k/sav. 50min. trukmės individuali konsultacija iš anksto suderintu laiku. Individualiose konsultacijose dirbama su dienoraščio kortele, remiamasi DET principais.

Apmokėjimas: grupės kaina – 15 Eur, individuali konsultacija – 35 Eur. Savaitės kaina – 50 Eur.